Dobrá štvrť na Kyneku

Kynek krásnie! Rozjasní ho obytná štvrť, kde to komfortným bývaním nekončí, iba začína. Tvoríme pre vás nový domov a zároveň modernú rezidenčnú zónu, kde sa oslnivá panoráma Nitrianskej pahorkatiny prepája s kvalitnou architektúrou, plnohodnotnou občianskou vybavenosťou a premyslenými komunitotvornými riešeniami pre komfortný rodinný život.

50 000 m2
modernej rezidencie
6 500 m2
záhrad a námestie
architektúra od Compass Architekti
byty v štandarde aj holobyty
premyslená koncepcia výstavby
skúsený developer
finančné benefity
široké spektrum typov bytov
01/07 Slnečná kvalita Spolupráca developera s oceňovaným štúdiom Compass Architekti je garanciou precíznosti. Od prvých skíc po posledné úpravy pred kolaudáciou.
02/07 Slnečná lokalita Pútavá história miestnych pamiatok, budúcnosť plne vybavenej rezidenčnej štvrte aj nadčasovosť prírodných scenérií. To všetko speje do prieniku v jednom čase a priestore.
03/07 Slnečná ponuka Pestrosť životných štýlov premietnutá do širokého výberu bývania. Od holobytov, cez štandard v cene až po hypotéku na byt a zariadenie s bezkonkurenčnými podmienkami.
04/07 Slnečná pohoda Škôlka. Lekári. Nákupy. Prechádzky. Kávičky. Všetko, čo potrebujete a aj to, čo nepotrebujete, ale máte radi. V pohodovej vzdialenosti od vášho bytu.
05/07 Slnečné námestie Susedské stretnutia. Jarmoky. Kolotoče. Športové súťaže. Koncerty. Divadlá. Čítačky. Námestie, kde to celoročne žije, je súčasťou projektu a lúčom svetla pre komunitný život.
06/07 Slnečné spojenie Život v tichej lokalite nemusí znamenať izoláciu od mesta. Keď zatúžite po ruchu a spoločenskom víre, riešenie je blízko vďaka hladkému napojeniu na rýchlostnú komunikáciu R1 alebo na obchvat mesta. Súčasťou bývania je 150 parkovacích státí v podzemí alebo na teréne.
07/07 Slnečná budúcnosť Výstavba projektu prebieha v súlade s princípmi trvalej udržateľnosti a maximálnym rešpektom k životnému prostrediu. Nadštandardná výmera zelených plôch v areáli štvrte pomáha zachovať biodiverzitu, zvyšuje kvalitu ovzdušia aj komfort obyvateľov.

Developer projektu

Novú rezidenčnú štvrť na Kyneku pre vás tvorí Building Service v spolupráci s oceňovaným architektonickým ateliérom Compass Architekti a firmou VODAS SK, ako spoľahlivým generálnym dodávateľom stavby.